Станом на 28 квітня зареєстровано 356 випадків COVID-19

Станом на сьогоднішній ранок, 28 квітня, на Кіровоградщині зареєстровано 356 випадків лабораторно підтверджених COVID-19, серед них – 9 дітей.
"Всього одужала 61 особа, з них троє дітей і 23 медичних працівника. Летальних випадків 17, у тому числі два медичних працівників, - повідомила у коментарі PR-менеджеру БО «100 відсотків життя. Кропивницький» Вікторії Семененко головний лікар регіонального Центру громадського здоров’я Надія Оперчук.

Зі слів Надії Оперчук, станом на 28 квітня на Кіровоградщині проведено 3942 ПЛР-досліджень. Діагностична лабораторія наразі забезпечена ПЛР-тестами.

«Кожного дня у нас проводиться прийом матеріалу із первинної ланки, які нам доставляються, відпрацьовується бригадою діагностичної лабораторії. Результати відправляються у ті заклади охорони здоров’я, з яких надійшов матеріал. У нас є алгоритм, прописаний Міністерством охорони здоров’я, що в першу чергу тестуються особи, підозрілі на коронавірусну інфекцію, вагітні жінки, дітки, медичні працівники і контактні особи», - зауважила головна лікарка.