Соціальний працівник відправила чергову партію АРТ-терапії клієнтам

Міжміський транспорт у зв’язку з карантином відмінили. Це призвело до обмеження для багатьох наших клієнтів з ВІЛ+, які проживають у селах та районних центрах Кіровоградщини.

- Я розумію, що не маю права переривати АРТ-лікування, адже воно важливе у підтримці мого імунітету. Терапія дозволяє мені вести безпечне життя, я почуваюся значно краще зараз, ніж до лікування. Я не маю можливості поїхати у Кропивницький за отриманням ліків. Власного автомобіля я не маю, автобуси скасовані, -  звернувся до нас Станіслав, який проживає в селі.

І це не перше звернення, яке отримали наші соціальні працівники за час пандемії. Наші супергерої не могли залишити своїх клієнтів без АРТ-терапії, адже саме вони формували прихильність до лікування.

Днями соціальний працівник проєкту «Формування прихильності до лікування ВІЛ та утримання під медичним наглядом», що втілюється за підтримки Глобального фонду,

Катерина Ігнатьєва відправила «Новою поштою» чергову партію АРТ-терапії у Добровеличківку, Вільшанку і Петрово.

- Ми турбуємося про наших клієнтів. Тому взяли на себе місію за час карантину доставляти ліки додому. Будьте здорові, - каже Катерина.