Олександр Камінський: «Ми мотивуємо засуджених та ув’язнених до обстеження на ВІЛ, туберкульоз і гепатит»

Проєкт «Заради життя» («Службове життя»), який мав Агентство США з міжнародним розвитком (USAID) і залишився РАТН, показав найсучасніші свої результати у 2019 році. На кого він створив і реально реально розібрався в усьому сумніві - зв'язаний із координатором проєкту, керівництво пенітенціарного життя БО «100 осіб службовців. Кропивницький »Олександром Камінським.

- Яка місія проєкту «Заради життя»?

- Ми прагнемо якнайбільше зробити за ув'язнені та засуджені, абітурити ВІЛ, туберкульоз, гепатит. Так ми допомогли тим, хто не знає про свій діагноз, - використовуємо статистичні повідомлення про диспансерний обмін і використовуємо роботу про людей. Ми вносимо більшу кількість і одночасно Американське законодавство поширюється на всіх одних людей, щоб не подужати епідемію.

- Ви самі втілюєте проєкт?

- Проект на Кіровоградські здобутки участі у липні 2018 року. Нам довіеся охопіть ті пінітенціарні заклади Кіровоградської області, як - Кропивницька виправна колонія №6, Петрівська виправна колонія №49, Кропивницька установ розвідка №14, Устінівськіе ВИПРАВНИЙ : центр №37, Олександрівський ВИПРАВНИЙ : центр №104, Філіювальній керівник «Центр пробувегося Кропивницький,« Центр пробація »м. Олександрія.

- Головне дослідження - це мотивація ув'язнених та засуджених до випробування на ВІЛ та інших соціально-значущих людей. Як доводилося це робити?

- Протягом минулого року нам довелося охопити мотивацію до випробування загалом 1776 осіб. Цілими окремими і груповими заходами з досконалим ВІЛ. У результаті було майже протестовано на ВІЛ - 1550 засуджених та ув'язнених, а також людей, які переглядають спостереження в центральній області. Із загальним результатом протестування було широко представлено 63 особи, що встановив діагноз ВІЛ. Завжди командували ці людей, які отримували безкоштовне використання ВІЛ-інфекції. Варто зазначити, що в межах служби індексованого випробування ми тестували і працювали, які мали контакт із ВІЛ-позитивними. Якщо результат виявився позитивним - спонукали їх до здоров’я, вони мали великі негативні наслідки - цілком великі прогресуючі дійсно.

 

Цих представників, можливо, було запропоновано консультацій, які працювали з найвищою організацією. Власне, вони і мотивували засуджених простежити на туберкульозі, ВІЛ, гепатит. Також засуджені та ув'язнені з ВІЛ статуси були залишені до огляду та відхилення. Кожен ВІЛ-позитивний клієнт отримує психоемоційну підтримку від ділового консультанта, а також потрібна інформація про необхідність. Ув'язнені та засуджені, які проходили досконалі заходи та тестували швидкі тести на ВІЛ отримували гігієнічні набори.

- У благодійних організаціях ВІЛ-позитивні клієнти доволі часто пропонують консультації у формі «рівного-рівному». Як це втілюється в проєкті?

- Позитивні результати показали, що фактично збільшено роботу в проектних регіональних консультантів із кількості засуджених. Цим людям більше довіряйте та ідьте на контакт. У Петрівській виправній колонії №49 був більший робочий консультант із багатьох засуджених. Що стосується всіх, хтось отримує цю програму, то колекціонують про розробку проектів, не враховуючи інших людей, які розміщуються для службовців, знаючи їх у них. Завжди його зусиллям було 14 нових людей, які були встановлені діагнозом ВІЛ. Вони були донесені до диспансерного обстеження і отримали доступ. Варто наголосити, що в рамці пробує в Петрівську виправдовувати колонію №49, коли він знайдений лікар-інфекціоніст, який там взагалі відсутній.Ми привозили його із міста Кропивницького для вироблення нашої організації.

Пенітенціарні органи - це місце виробленої високої кількості, що передається ВІЛ, туберкульозу, гепатитів. На жаль, вони використовували у своїх підприємствах, які створювали у виконавчих установах, докладаючи до результатів, що передавали людей, передаваючи ініціативні підприємства між урядовими, засудженими та працівниками силових людей, а також знають серед них, а також контактують із кровами існує біологічна проблема.