АНОНС

23 грудня об 11 год. в Громадському офісі Кіровоградської облдержадміністрації (адреса: вул. Дворцова, 29/32, 4 поверх) відбудеться прес-конференція «Соціальна профілактика як елемент превенції вчинення рецидивних злочинів». Організатори – БО «100 відсотків життя. Кропивницький».

Цього року на Кіровоградщині вперше за кошти міського бюджету було закуплено послуги соціальної профілактики за сприяння міської ради Кропивницького. Це нова модель, яка втілюється БО «100 відсотків життя. Кропивницький», Кропивницьким центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді і Центром пробації в Кіровоградській області.

У 2019 році з міського бюджету на послуги соціальної профілактики було виділено 130 тис грн. Протягом року соціальну, психологічну та юридичну допомогу отримали 230 клієнтів. Про ефективність наданої допомоги та потребу фінансування послуги у 2020 році – будемо говорити під час заходу.

 

Учасники:

Костянтин Данильченко - виконавчий директор БО «100 відсотків життя. Кропивницький».

Арсен Арутюнян – юрист БО «100 відсотків життя. Кропивницький».

Олег Краснокутський – директор Кропивницького центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Людмила Присяжнюк – старший інспектор Фортечного районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області, підполковник внутрішньої служби.

Запрошуємо журналістів висвітлити подію.

Акредитація за номером телефону: 099 65 73 923 (Вікторія).