Анонс всеукраїнської акції ВІЛ-позитивних людей

Десятки тисяч людей, що живуть з ВІЛ, у 2020 році можуть залишитись без лікування! 

19 грудня, пацієнти та активісти проведуть Всеукраїнську акцію “Чорна ялинка: ВІЛ-позитивним пацієнтам не до свят”. 

У Кропивницькому біля будівлі  Кіровоградської обласної державної адміністрації пацієнти та активісти встановлять чорну ялинку, прикрашену пустими пляшками від ліків - символ, що десяткам тисяч ВІЛ-позитивних українців не до свят! Вже з Нового року пацієнти з ВІЛ по всій Україні будуть вимушені перервати лікування через відсутність ліків! 

Міністерство охорони здоров’я провалило закупівлю препаратів необхідних для постійного лікування ВІЛ-позитивних людей. За оцінками БО “100% життя”до 30 тисяч людей, які живуть з ВІЛ можуть залишитися без лікування. В Кіровоградській області  станом на 1.10.2019 року терапію отримують 2 659 ВІЛ-позитивних пацієнти. Активісти та пацієнти проситимуть губернатора Андрія Балоня не допустити дефіциту препаратів в області і особисто закликати Президента розібратись чому життєвонеобхідне лікування для людей, які живуть з ВІЛ не закуповують вчасно.

Акції відбудуться синхронно 19 грудняу всіх регіонах України. Сотні пацієнтів передадуть звернення губернаторам та міським головам з проханням допомогти — не допустити переривання лікування в регіонах та особисто звернутись з цим проханням до Президента. У всіх обласних центрах активісти встановлять чорні ялинки, прикрашені пустими пляшками з-під ліків. 

Акція в Кропивницькому відбудеться: перед будівлею Кіровоградської обласної державної адміністрації  (біля входу у будівлю)

Коли: 19 грудня, на день св. Миколая, об 11:00 

Спікер: Оксана Шершень – координатор напрямку ВІЛ та ТБ-сервісу