handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

У Кропивницькому громадськість допомагає медикам ефективно працювати у «ProZorro»

Якщо медики досі не знайшли відповіді, як ефективно працювати у системі електронних закупівель «ProZorro»? Тоді натискайте кнопку «help»! Аналітики КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Костянтин Данильченко та Аліна Логінова готові надати консультації у рамках місячника допомоги у «ProZorro»!

Кореспондент:«З яких питань ви можете проконсультувати замовників медичних закладів?»

Данильченко Костянтин:«Якщо виникли проблеми з визначенням предмету закупівлі, визначенням лотів у тендері, оформлені тендерної документації, визначені очікуваної вартості, заповненням та оприлюдненням річного плану закупівель, встановленням кваліфікаційних вимог для учасників, застосуванням та проведенням переговорної процедури, ми готові допомогти. Детально можемо розповісти і з питань визначення підстав та порядку скасування закупівлі та дискваліфікації учасників. Якщо замовники не досконало знають окремі нюанси роботи тендерного комітету та порядку прийняття ним рішень, можна звертатися до нас. Загалом ми консультуємо і з інших питань, які вимагають індивідуального підходу до їх вирішення у системі.

Кореспондент:«Як саме ви будете надавати допомогу?»

Логінова Аліна:«Ми допоможемо у пошуку вирішення проблеми та оформленні її в наочний вигляд. Тобто підберемо законодавчу базу, допоможемо оформити окрему документацію, проаналізуємо закупівлю, проаналізуємо ринок, допоможемо в проведенні допорогової закупівлі та інше.

Кореспондент:«Як до вас можна звертатися?»

Логінова Аліна:«Це можуть бути онлайн-консультації  (сторінки у ФБ: Аля Логинова https://www.facebook.com/profile.php?id=100010324695349та

Костянтин Данильченкоhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100007146133212). Нам можна писати на електронну пошту: (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Консультації телефоном: 0951395789 (Аліна Логінова) та 0993864838 (Костянтин Данильченко). Якщо є необхідність ми запросимо людину до нас на офіс або ж самі поїдемо у медичний заклад, де потребують нашої консультації.

Довідково: Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» здійснює свою діяльність щодо налагодження соціальної підзвітності влади в рамках проекту «Кіровограду - соціально підзвітну медицину» за підтримки МФ «Відродження».