handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Косметологів, майстрів тату і манікюру закликають виступити «за безпеку клієнта»

КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» ініціює в Кропивницькому акцію «За безпеку клієнта», яка стартує 15 травня. Її мета – профілактика ВІЛ та зупинення епідемії СНІДу.

- Ми, як і ви, хочемо бути впевнені, що майстри, до яких ми звертаємося, працюють із стерильними інструментами. Всі ми знаємо, що ВІЛ передається після використання нестерильного інструменту, голок, татуюванні тощо. Тому закликаємо у салонах розмістити наші флаєра з меседжем «Мої інструменти стерильні», таким чином підтвердити, що майстри виступають «за безпеку клієнта», - каже Голова Правління КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Юлія Чабанюк. – Заодно текст на флаєрах мотивуватиме клієнтів пройти експрес-тест на ВІЛ, щоб знати свій ВІЛ-статус.

До акції приєднатися можна, відзначивши хештегом спільноту нашої благодійної організації  у соціальній мережі «Фейсбук» або написавши нам повідомлення. Наші працівники передадуть майстру, який працює із стерильними інструментами і хоче про це сказати своїм клієнтам, флаєр з відповідною інформацією.

Довідково: Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» реалізує проект «Через зниження стигми до своєчасного виявлення та ефективного лікування ВІЛ» за фінансової підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» в рамках реалізації проекту RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).