handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

"Туберкульоз виліковний. Я приймаю ліки із січня. Вірю в одужання"

За даними ВООЗ близько третини населення світу інфіковано бактерією туберкульозу, але хвороба розвивається лише у невеликої частки інфікованих.
Сергію Івановичу (ім’я змінено) 60 років. Сміливий, відважний, колишній військовий. Туберкульоз його «підкосив» на фронті.
«Почалося повномасштабне вторгнення росії в Україну. Війна. Мене викликали у військкомат. Я раніше воював в Афганістані. Звісно, я пішов на фронт, адже Україна – наша країна. Важкі бої, окопи… У мене деякий час почала підвищуватися температура і не проходив кашель. Потім в тілі була сильна слабкість… Звернувся до медичного працівника. У мене виявили туберкульоз…», - розповідає свою історію Сергій Іванович.
 Чоловіка направили на стаціонарне лікування до фтизіопульмонологічного медичного центру, що знаходиться в Лісовій поляні. Два місяці він лікував чутливий туберкульоз. У благодійну організацію «100 відсотків життя. Кропивницький» під соціальний супровід проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині» потрапив у січні 2022 року.
Соціальна працівниця Анна Шевченко здійснювала консультування клієнта.
 «У Сергія Івановича немає відривів від лікування, прихильність сформована хороша. Щомісяця передаю для нього мотиваційні сертифікати на продукти харчування. Адже здорове харчування – це хороша запорука подолання недуги. Наразі він продовжує лікування вдома, адже безпечний для суспільства і не виділяє паличку Коха. Завершує лікування наприкінці червня», - розповідає Анна Шевченко.
Туберкульоз тривалий час розвивається в організмі людини без будь-яких зовнішніх ознак. У цей період мікобактерія туберкульозу починає розмножуватись в легенях або інших органах, а імунна система намагається зупинити або уповільнити цю агресію. Коли ступінь ураження органу набуває значних розмірів, людина починає відчувати нездужання, у неї спостерігаються: кашель, що триває понад 2-3 тижні, рясне потовиділення вночі, слабкість, безпричинна втрата ваги, підвищення температури тіла до >37 градусів без видимої на те причини, що триває понад тиждень, задишка без значного фізичного навантаження, біль у грудній клітці.
Якщо ви відчуваєте у собі ці симптоми, зверніться до свого сімейного лікаря. Туберкульоз – виліковний!