handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

"Бути психологом - це цікавитись людьми", - Ольга Котенко

23 квітня відзначається Всеукраїнський день психолога. Напередодні спілкуємося з Ольгою Котенко – психолог проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині», що підтримано Глобальним фондом, про її покликання – допомагати людям.
- Бути психологом – це…
- Це перш за все цікавитись людьми. Мені цікаво як вони влаштовані, як так склалось, що їхня особистість сформувалась саме такою, як влаштоване їхнє життя і як їм можна допомогти.
 - Допомагаючи іншим, як не забути про себе?
- Не забувати про себе вчать весь період навчання, - так шо не забувається) Згодна, в цю професію приходять "рятувальники" і ці моменти треба контролювати. Це важливо, бо треба вміти зберегти свої ресурси, а також, не нашкодити людям, яким намагаєшся допомогти. Я б сказала, що ця навичка формується з досвідом. А ще треба пам'ятати, що ти не всесильний і є такі речі, які нам не підвладні.
 - Скільки протягом одного року надаєш консультацій людям з ВІЛ?
- У середньому 240-300 консультація на рік.
 - ТОП-5 секретів відновлення в період війни
- Для мене це: смачна їжа, сон, домашні тварини, допомога іншим (це для мене дуже важливо, бо це надихає, дає відчуття сили), а також залипання в серіал на дивані під ковдрою.
- У чому твоя супер сила?
- Не впевнена, що вона в мене є. Проте на думку спадає - бути мамою. Мені здається, що саме ця роль дає мені можливість допомагати, підтримувати, розуміти, терпіти, давати можливість зростанню і впевненості в собі моїм клієнтам.