handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Трирічний хлопчик подолав туберкульоз

Туберкульоз у Ярослава (ім’я змінено) виявили у трирічному віці. Це був непростий шлях боротьби, але сьогодні ми впевнено можемо писати, що він уже в минулому.
Ярославчик з багатодітної сім’ї. Його обстежили, як контактного, адже перед цим хворобу діагностували у його сестри та мами. Основним джерелом туберкульозу є хвора людина, яка виділяє мікобактерії туберкульозу повітряно-крапельним шляхом при диханні й особливо при кашлі. Хлопчик був у тісному контакті із своєю родиною. Тому його обстежили, як контактного.
 
Коли лікарі повідомили про хворобу мамі, та одразу почала лікування сина. Спочатку все йшло ніби добре, була сформована прихильність до лікування. Однак раптовий переїзд із маленького села на Кіровоградщині до Дніпра позначився на лікуванні. Мама не виходила на зв'язок і майже місяць Ярославчик не отримував лікування. Потім жінка повернулася в родину, чоловік наполіг на продовженні лікування сина. Майже рік хлопчик лікував туберкульоз.
Ярослав перебував під соціальним супроводом у благодійній організації «100 відсотків життя. Кропивницький» з березня 2022 року завдяки проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який впроваджується PATH.
Соціальний працівник Едуард Карелін передавав сім’ї щомісяця мотиваційні сертифікати на продукти харчування, які стали дуже важливими для якісного харчування хлопчика. Тим більше мама безробітна, тому допомога продуктами була важлива.
Під час завершення лікування Ярославу необхідно було зробити дороговартісне обстеження – МРТ. У родині таких грошей не було, тому вони звернулися за допомогою у благодійну організацію. Завдяки проєкту було оплачено дану процедуру, яка показала хороші результати. Менінгітний туберкульоз залишився у минулому. Ярославчик пройшов важкий шлях.