handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Ми дбаємо про ваше здоров’я – передаємо тести, які рятують життя

 ВІЛ-інфекція - це хронічне захворювання, що виникає внаслідок потрапляння в організм вірусу імунодефіциту людини. Вірус вражає імунну систему, порушує захисні функції організму та поступово робить його беззахисним перед іншими інфекціями та захворюваннями.
 Єдиний спосіб дізнатися, чи є ВІЛ, пройти тестування. Найпростіша перевірка відбувається за допомогою експрес-тесту: потрібні крапля крові з пальця та 15 хвилин часу. У рамках проєкту USAID HealthLink «Прискорення сталої відповіді епідемії ВІЛ/СНІД на Кіровоградщині» ми передали у Добровеличківську лікарню 100 тестів для діагностики ВІЛ. Загалом за результатами другого кварталу проєктного року у Добровеличківській лікарні протестовано на ВІЛ 123 особи, з яких ВІЛ-позитивний статус виявлено удвох.
Прийди за своїм тестом. Тестування безкоштовне і конфіденційне.