handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Історія допомоги: "У мене складна ситуація... Я хочу жити"

У потрібний момент ми завжди знаходимося поряд… Наші соціальні працівники проявляють емпатію, надаючи супровід людям, які живуть із соціально-небезпечними захворюваннями.
Соціальний працівник проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині» (що втілюється за підтримки Глобального фонду) Сергій Чабанюк з осені опікується 41-річним чоловіком, у якого виявили кілька хвороб.
Максиму (ім’я змінено) виявили туберкульоз під час обстеження в Кіровоградському обласному фтизіопульмонологічному медичному центрі (колишня назва обласний тубдиспансер). Під час спілкування з ним, виявилося, що в чоловіка ВІЛ, однак він не приймав антиретровірусну терапію. До того ж, він вживав вуличні наркотики. Він не одразу зрозумів, що зайшов далеко… Та коли дізнався про всі свої хвороби, попросив соціального працівника про допомогу.
 «Сергію, допоможи мені. У мене складна ситуація. Я хочу жити. Як мені стати на програму замісної підтримувальної терапії? У мене навіть немає документів», - просив Максим.
Сергій почав допомагати, адже розумів: якщо не допомогти клієнту стати на ЗПТ, є ймовірність, що він не буде пити протитуберкульозні препарати. Він залучив необхідних осіб і допоміг своєму клієнту стати на програму замісної підтримуючої терапії.
«Спочатку йому було дуже погано. Коли я телефонував Максиму, йому навіть важко було розмовляти. Інколи здавалося, що він не виживе. Та він приймав усі ліки, пережив побічні реакції. Я завжди був на зв’язку. Я контактував з мамою, передавав безкоштовні сертифікати на продукти харчування. Юристи проконсультували з відновлення паспорту. Ми підтримували його», - каже соціальний працівник.
Наразі Максим на шляху до одужання від туберкульозу. Йому залишилося два місяці до завершення лікування.