handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Тестування на ВІЛ: швидке, безкоштовне та конфіденційне.

ВІЛ-інфекція - це хронічне захворювання, що виникає внаслідок потрапляння в організм вірусу імунодефіциту людини. Вірус вражає імунну систему, порушує захисні функції організму та поступово робить його беззахисним перед іншими інфекціями та захворюваннями.
Як дізнатись чи є вірус?
Єдиний спосіб - пройти тестування. Найпростіша перевірка відбувається за допомогою експрес-тесту: потрібні крапля крові з пальця та 15 хвилин часу.
Тестування на ВІЛ: швидке, безкоштовне та конфіденційне.
Про це щодня розповідають своїм пацієнтам медичні працівники, розуміючи наскільки важливо для кожного пройти обстеження. Ми спільно працюємо у подоланні епідемії ВІЛ.
На фото: з Добровеличківської лікарні медична сестра кабінету «Довіра», медичний координатор HealthLink. Твій партнер по здоров'ю Вікторія Арута та медична сестра допризовного кабінету поліклінічного відділення Алла Дудник отримали нашу мотиваційну інформаційну продукцію.