handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Лікування туберкульозу завершено

13-ти річному Леоніду (ім’я змінено) туберклуьоз виявили під час проходження медичного огляду. Ця новина стала неочікуваністю для нього та його мами. У сім’ї є ще двоє діток, яких також обстежили, як контактних осіб, вони виявилися здоровими.
Сім’я хлопця належить до малозабезпечених. Мама сама виховує дітей. Тому коли вона дізналася від лікарів про благодійну організацію «100 відсотків життя. Кропивницький», де підтримують хворих на туберкульоз, звернулася за допомогою.
«Хлопчик перебуває під супроводом «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який впроваджується PATH. У нього чутливий туберкульоз, зарита форма, а це значить, що він не виділяє паличку Коха і безпечний для суспільства. Від оргнаізації він отримує щомісяця безкоштовні сертифікати на продукти харчування, одяг і книги, які ми передали від благодійників. Наша підтримка - це хороша мотивація для дитини лікуватися і не здаватися у боротьбі з недугою», - каже соціальний працівник Едуард Карелін.
Леонід розпочав боротьбі з туберкульозом у листопаді. Наразі він завершує лікування, незабаром пройде необхідні обстеження.