handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Під патронажем немедичного догляду ВІЛ-позитивних осіб - понад 73 осіб

Олексій (ім’я змінено) під патронажем БО «100 відсотків життя. Кропивницький» з початку року. Він лежачий. У нього ВІЛ і туберкульоз. Про ВІЛ він дізнався торік, коли в нього уже виявили туберкульоз. Зараз він проходить лікування, проте процес одужання йде дуже повільно.
 «Ми не могли залишити хлопця наодинці. Коли його мама звернулася за допомогою, ми взяли Олексія під патронаж. Соціальна працівниця Катерина Ігнатьєва приносить йому додому антиретровірусну терапію, засоби гігієни, зокрема, підгузки, серветки та інше. Щомісяця здійснює забір крові і передає в лабораторію на дослідження. Надає рідним консультацію по прийому ліків від ВІЛ і туберкульозу. Наразі під патронажем немедичного догляду ВІЛ-позитивних осіб станом на 24 березня перебуває 73 особи», - розповідає координаторка даного напрямку Тетяна Ковальова.
Мама хлопця дякую за підтримку родини, адже в нинішній час це дуже вагомо.