handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Міфи про туберкульоз

МІФ: Всі хворі на туберкульоз небезпечні і повинні все лікування знаходитись у спеціальній закритій лікарні, адже усі вони заразні.
ФАКТ: Небезпечними є хворі, які ще не знають про свою хворобу та можуть безперешкодно заражати оточуючих. Ті хворі, які відмовляються від лікування, та пацієнти, які мають «відкриту форму» туберкульозу – підтверджене лабораторно бактеріовиділення, і розпочали лікування нещодавно (від 2 тижнів до 2-місяців від початку лікування). Хворі, які регулярно отримують лікування, через 2 тижні або 2 місяці (в залежності від розповсюдженості форми туберкульозу) перестають бути заразними та небезпечними для оточуючих. Тому і лікуватися надалі можуть в домашніх умовах, адже дома і стіни лікують. А пацієнти, які мають обмежений процес і лабораторно в них не підтверджено бактеріовиділення (умовно кажучи «закрита форма» захворювання), можуть взагалі не бути госпіталізованими, а одразу розпочинати лікування вдома. Однак, це не стосується людей, які проживають разом із малолітніми дітьми, мають інші протипоказання до початку лікування в амбулаторних умовах.