handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

7-ми річна дівчинка долає тяжку хворобу

Для діток, які хворіють на туберкульоз, у лікуванні дуже важлива мотивація. Батьки спільно із соціальним працівником та лікарем знаходять правильні слова для того, щоб дитина розпочала лікування у боротьбі з недугою.
Особливо тяжко було це пояснити 7-ми річній Олені, якій лікування туберкульозу давалося дуже тяжко. Сильні побічні реакції від протитуберкульозних препаратів, стрес від війни, оскільки тривалий час із сім’єю переховувалися у підвалах, а потім евакуювалися в нове місто.
Уже тут, в Кропивницькому, усій сім’ї – тату, мамі, братику, сестричці і Олені діагностували туберкульоз. Уся сім’я розпочала лікування. Лише Олені воно давалося важко, адже була купа побічних реакцій… І вона була вимушена перервати лікування… Дівчинка дуже тяжко переживала цей період, але повернутися до лікування необхідно було, щоб подолати туберкульоз.
 І знову вся команда – Анна Шевченко, соціальна працівниця проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який впроваджується PATH, і лікарка пояснювали мамі важливість продовження лікування, і важливість знайти потрібні слова, щоб подолати у дівчинки страх, що історія може повторитися.
І мама таки знайшла підхід. Олена любить воду, море і бажала навчитися плавати. Мама пообіцяла доньці приватні уроки з плавання за умови, що дівчинка розпочне прийом ліків. Олена погодилася. Уже кілька місяців дівчинка приймає ліки за новою схемою, побічних реакцій, які були раніше немає.