handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Туберкульоз не обирає...

Прийнято важати, що туберкульоз — це хвороба безпритульних або людей з нарко чи алкозалежністю.
Натомість, щороку в Україні реєструють десятки тисяч нових випадків захворювань і лише 8-10% з них — у соціально-незахищених громадян.
Туберкульоз не обирає за соціальним статусом.
 У БО «100 відсотків життя. Кропивницький» під соціальний супровід потрапила 45-ти річна Олена. Вона все життя працювала медичною сестрою. Крім останніх шести років, коли народила дитину і пішла в декретну відпустку.
 «Мене тривожив кашель, погане самопочуття. Я часто хворіла на простудні захворювання. Звернулася до свого сімейного лікаря. Мене направили на рентген. Сказали, що туберкульоз. Звісно, такого результату я не очікувала. Але, як медичний працівник, розуміла, що мій організм легко міг підхопити цю недугу. Чоловік рік на війні. Я дуже хвилювалася за нього, нашу країну, майбутнє дитини. Я весь час була у стресі, імунна система ослаблена. Цього досить, що підхопити туберкульоз», - ділиться своєю історією Олена, яка проживає в одному із невеличких містечок Кіровоградщини.
Після того, як жінці діагностували хворобу, вона одразу почала лікування, яке призначив лікар. Чоловік теж пройшов медичне обстження - хвороба не підтвердилася. З дня на день мають прийти результати обстеження дитини.
«Олена розуміє важливість вчасного лікування хвороби. У неї чутливий туберкульоз. Під наш супровід Олена потрапила наприкінці лютого. Жінка проходить амбулаторну форму лікування - отримує протитуберклуьозні препарати за місцем лікування. Я надаю жінці соціальний супровід - консультую з різних питань під час лікування, морально підтримую. Вона уже розпочала свій шлях боротьби. І вірю, що вона його завершить успішно», - розповідає Ольга Іваненко - соціальна працівниця проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині», що підтримано Глобальним фондом.
Перевіряйте своє здоров’я вчасно. Проходьте флюорографічне обстеження один раз на рік.