handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

"Я вірю, що туберкульоз залишиться в минулому"

Під час лікування туберкульозу дуже важливо мати підтримку, особливо, якщо вона від рідних. І взагалі підтримка – творить дива.
Проте Оксана це розуміла не одразу. Бо всі свої біди топила у чарці. Жінка зловживала алкоголем, її ледь не позбавили батьківських прав.
Та потім вони всі - вона і діти, захворіли на мультирезистентний туберкульоз. Жінку направили на лікування на Лісову поляну (нині назва ЛДК №2), а трьох дітей шкільного віку в Кіровоградський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр (раніше – протитуберкульозний диспансер).
Під соціальний супровід БО «100 відсотків життя. Кропивницький» вся сім’я потрапила у травні 2022 року до соціальної працівниці Анни Шевченко.
“Коли жінка лежала на Лісовій поляні, то лікувалася. Вживати алкоголь перестала. Відлежала два місяці. Так само і діти пройшли повне лікування. Ми їм допомагали – це і соціальний супровід, і щомісячна підтримка безкоштовними сертифікатами на продукти харчування. Потім їх виписали додому на амбулаторне лікування. І в житті Оксани сталося диво. Вона зустріла чоловіка, з яким зустрічалася, а потім вони почали жити разом. Наразі переїхали до його родичів у Кременчук. Ми завжди на зв’язку. Оксана каже, що відчуває підтримку і від нашої благодійної організації, і від свого чоловіка. Лікування завершується у травні. Вірю, що і жінка, і діти одужають. А про туберкульоз будуть згаувати, як про щось далеке», - розповідає історію Анна Шевченко - соціальна працівниця проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який впроваджується РАТН.