handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Інформуємо - тестуємо - виявляємо

Інформуємо - тестуємо - виявляємо. Саме так соціальна працівниця Проект USAID HealthLink Надія Балан розпочала інформаційну лекцію у Центрі соціальних послуг Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області.
Під час заходу Надія розповіла про важливість тестування на ВІЛ, яке варто робити двічі на рік. Поширила засоби контрацепції, які захищають від передачі ВІЛ статевим шляхом. Роздала друковані матеріали про те, що таке ВІЛ, як можна протестуватися на ВІЛ. Залишила свої контакти для тестування, а також нагадала, що протестуватися на ВІЛ можна у сімейного лікаря та кабінеті «Довіра».
Соціальні працівники спільно із медичними працівниками заохочують до тестування на ВІЛ, пояснюючи, що лікування безкоштовне і доступне.