handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Друковану продукцію про ВІЛ отримала Світловодська лікарня

"Шановний лікарю! Ви - наш помічник у подоланні епідемії ВІЛ, адже ми разом пліч-о-пліч працюємо над тим, щоб людина дізналася свій ВІЛ статус, вчасно пройшла тестування на ВІЛ, отримала лікування та соціальний супровід", - саме так ми звертаємося до медичних працівників у блокнотах, створених в рамках Проект USAID HealthLink
Ці блокноти - стануть в нагоді для запису необхідної інформації під час зустрічей чи консультування клієнтів. Тут є і скринінгова анкета з раннього виявлення ВІЛ, й інформація про індексне тестування, і календар обстежень.
Саме ці блокноти, а також надихаючі настінні і настільні календарі ми передаємо медичним працівникам, з якими працюємо у протидії епідемії ВІЛ.
Цього разу друковану продукцію отримала Світловодська лікарня. До слова, із січня по 21 лютого у лікарні протестовано на ВІЛ 30 осіб, з них - в одного ВІЛ-позитивний результат.