handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Сертифікати на продукти харчування для контактних осіб

Едуард Карелін - соціальний працівник проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який впроваджується РАТН, зустрівся із двома підлітками біля КНП «Кіровоградський медичний обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» для їх повторного обстеження на туберкульоз.
Максиму – 14 років, Оксанці – 12 (імена змінено). Обоє хвилюються, адже про туберкульоз вони добре чули у родині. У них хворіє і мама і батько, який, до слова, лікує туберкульоз повторно. Тобто спочатку подолав чутливий, а потім проявився мультирезистентний.
«Підлітки пройшли флюорографічне обстеження та інші. У результаті обстеження виявлено, що Оксана одужала. А в Максима не підтвердився діагноз, тобто здоровий. Від благодійної організації підлітки отримали безкоштовні сертифікати на продукти харчування», - каже Едуард Карелін.