handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Чи можна відраховувати кошти із пенсії підопічних психоневрологічного інтернату

«Я вимушено перебрався до Кіровоградської області. Зараз перебуваю в психоневрологічному інтернаті. Частина моєї пенсії автоматично зараховується на рахунок інтернату. Так сталося, що я вибув надовго до лікарні, але я все одно отримував не всю пенсію, а лише її меншу частину. Чи законно це?», - розповідає клієнт Дмитро (ім’я змінено).
Консультує юрист проєкту «100% життя та якісних послуг на Кіровоградщині» (що підтримано Глобальним фондом) Арсен Арутюнян.
Психоневрологічний інтернат ПНІ є стаціонарним інтернатним закладом для тимчасового або постійного проживання/перебування осіб із стійкими інтелектуальними та/або психічними порушеннями, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги, соціальних послуг та комплексу реабілітаційних заходів і яким згідно з висновком лікарської комісії за участю лікаря-психіатра не протипоказане перебування в інтернаті (далі - підопічні).
Пунктом 6 Порядку перерахування органами Пенсійного фонду України або структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських рад коштів установам (закладам), у яких особи перебувають на повному державному утриманні, та їх використання, затв. постановою КМУ від 4 березня 2004 р. № 269 передбачено «Адміністрація установи (тобто інтернату) у разі перебування особи на лікуванні надсилає у триденний строк з дати вибуття особи копію відповідного наказу (витягу з наказу) установи із зазначенням такої дати та дати її повернення органу Пенсійного фонду України за місцезнаходженням установи на обліку (отримання допомоги), який видає розпорядження про припинення перерахування частини пенсії державній установі за весь період відсутності особи (з дати вибуття до дати повернення включно) з подальшою їх виплатою особі в установленому порядку. У разі неможливості визначити дату повернення особи до установи в копії відповідного наказу (витягу з наказу) установи зазначається лише дата її вибуття.».
Простіше кажучи, підопічний ПНІ за період свого стаціонарного лікування має отримувати повну суму пенсію.
В результаті поданого звернення до територіального органу Пенсійного фонду України, клієнт Дмитро отримав кошти утримані за весь період стаціонарного лікування.
Маєте питання – звертайтесь до БО «100 відсотків життя. Кропивницький» за адресою: м Кропивницький, вул. Преображенська, 2 (Будинок побуту), офіс 610,
тел.: (0522) 24-69-04.