handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Відкрита вакансія "консультанта з надання технічної підтримки"

Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" оголошує конкурс на (консультанта з надання технічної підтримки) у проект HealthLink «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні» (HealthLink) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Вимоги до кандидатів – досвід роботи від 1 року з: 

1. ОС Windows Server 2003/2008/2012;

2. ОС MSWindows XP/7/8;

3. ActiveDirectory, DNS, DHCP;

4. виртуализації Hyper - V або VMware;

5. Linux (CentOS);

6. резервного копіювання;

7. серверного устаткування виробництва HP, Cisco, Dell;

8. побудови TCP/IP мереж, VPN;

9. технологій проводового і безпроводового доступу до Інтернет;

10. MS Office 2003/2007/2010/2012;

11. апаратного забезпечення робочих станцій користувачів;

12. технічної англійської мови (письмовий, читання документації).

Обов’язки в рамках проєктної діяльності:

Забезпечення адміністування автоматизованих робочих місць, забезпечує ведення в експлуатацію, встановлення, програмне обслуговування компютерної техніки, периферійного обладнання та оргтехніки, оновлення та підтримка програмного забезпечення, підтримка роботи Web-сторінки  організації, здійснює підтримкою працездатності невеликого парку комп'ютерної техніки і обслуговуванням мережі, виконання усіх обов'язків, пов'язаних з комп'ютерами і комунікаціями, у тому числі технічна підтримка користувачів. 

Контактна особа: Тимошенко Катерина (тел.:099 498 022 09, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Для участі у відборі кандидатів на посаду необхідно надати Резюме та мотиваційний лист (Рекомендації, за наявності). Документи надсилати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою в темі листа: « консультанта з надання технічної підтримки »

Кінцева дата прийму пропозицій: 17 лютого 2023 року.

Подані пізніше зазначеного терміну розглядатися не будуть.