handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Поширення туберкульозу зупиняється на кожному хворому

Поширення туберкульозу зупиняється на кожному хворому. Інколи бувають випадки, що ми  «вмовляємо» клієнтів проходити лікування. У таких випадках підтверджує свою ефективність –  контрольований прийом протитуберкульозних препаратів хворими.
Соціальний працівник проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині» (що підтримано Глобальним фондом) Павло Грибок каже, що таких клієнтів не потрібно залишати наодинці, адже вони не лікуватимуться, відповідно – поширюватимуть туберкульоз.
«У мене наразі під супроводом перебуває Олег. У нього ВІЛ і туберкульоз, нещодавно пролікував гепатит. У 90-ті роки він вживав наркотики, дешеві, які мають великі наслідки до сьогодні. І це зараз дуже впливає на лікування туберкульозу. Через це у нього був певний відрив у лікуванні. Йому продовжили курс. Щодня я приносю йому ліки додому. І щодня він їх п’є під моїх наглядом. Я переконуюся, що він випив ліки, лише тоді йду до іншого клієнта. Під супроводом Олег із липня. Таких клієнтів потрібно вести за руку у буквальному розумінні. Якби я не приносив йому ліки додому, він би їх не вживав, відповідно так би і ходив хворим, поширюючи туберкульоз серед інших», - розповідає Павло Грибок.
БО «100 відсотків життя. Кропивницький» плідно працює у напрямку зупинення епідемії туберкульозу.