handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

«Я почала лікування туберкульозу. Хочу про хворобу розповісти мамі. З чого почати?

«Мені 35 років. Я почала лікування туберкульозу. Хочу про хворобу розповісти мамі. Але вагаюся. З чого почати? Як правильно її налаштувати на розмову?», - запитує Олександра.

Консультує Ольга Котенко - психолог проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині» (що підтримано Глобальним фондом):

«Таємниці в сімейній системі завжди породжують надмірну тривогу і напруженість. А це впливає як на фізичний стан (в людини може погіршуватись сон, апетит), так і на психічний (дратівливість, неуважність). Коли людина запитує такої поради - це однозначно важливо для неї. Проте, стан людини видно не тільки їй, а й оточуючим, тим більше рідним, і тим паче мамі. Тож, я впевнена, що мама, за нагоди, обов'язково розпочне розмову про це і запитає, що відбувається. Головне, не сказати в цей момент: "Та, нічого, тобі здалося". Не думаю, що тут можна було б підібрати універсальну форму розмови для всіх. Адже, ніхто краще за нас не знає наших мам. Головне - почати, і ви точно відчуєте полегшення, зрозумієте, що ви не одні, що можете розраховувати на підтримку».