handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

"Прихильність до лікування уже сформована"

Під час лікування туберкульозу дуже важливо дотримуватися рекомендацій лікаря і соціального працівника, який здійснює соціальний супровід. Це дуже чітко зрозумів і наш клієнт Володимир. Навіть попри те, що він тривалий час перебувув у місцях несвободи і вів не дуже добрий спосіб життя, він взявся «за розум».

До соціального працівника Едуарда Кареліна чоловік потрапив наприкінці грудня.

«Коли ми познайомилися із Володимиром, він розповів, що перші симптоми, які почали сигналізувати про хворобу - це тривалий кашель і підвищена температура. Це найпоширеніші симптоми. Якщо вони у людини тривалий час, треба бути дуже обачним і звернутися до лікаря для проходження медичного огляду. Володимир не одразу звернув на це увагу, тому він ще тривалий час ходив із хворобою. Допоки не сталася певна ситуація, коли він був змушений звернутися в лікарню. Власне, тоді в нього і виявили туберкульоз», - розповідає про свого клієнта Едуард.

Попри не дуже хороше минуле, чоловік відповідально поставився до лікування. Вчасний прийом протитуберкульозних препаратів і дотримання всіх рекомендацій - вже по-троху мінімізували симптоми.

«Прихильність до лікування уже сформована. Володимир дотримується інфекційного контролю. Саме він наполіг, щоб його сім'я з дитиною проживали на цей період окремо - у батьків. Він розпочав важикий шлях - головне, щоб рухався у такому ж напрямку», - каже Едуард.