handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Соціальний супровід - це про ефективну допомогу

Соціальний супровід щоразу показує свою ефективність. Навіть, якщо клієнт не одразу морально налаштований на нашу допомогу. На все потрібен час. Давиду (ім'я змінено) - 34 роки. Коли він почув, що в нього туберкульоз, він заховався від світу. Підхід мала до нього лише мама, але в неї не вистачало сили і знань, щоб достукатися до сина, аби він розпочав лікування.

Медична працівниця запропонувала Давиду допомогу соціального працівника благодійної організації «100 відсотків життя. Кропивницький». Він погодився. Втім, знадобився певний час, щоб чоловік пішов на контакт.

- Паралельно на туберкульоз захворіла сестра Давида. Вони проживають в одному будинку. Вона одразу звернулася до мене за допомогою. Я надавав їй супровід, а Давид, як виявилося тоді прислухався до наших розмов. До цього – я йому телефонував, а він навіть не відповідав. А потім в якусь мить він погодився на розмову. Він розповів про свій страх лікування туберкульозу, та розвитку супутніх захворювань. Я йому сказав: «Вам випав шанс – скористайтеся ним». Він мене почув. Після декількох консультацій все обійшлося. Прихильність до лікування була сформована. Наразі Давид, як і його сестра, продовжують лікування. Щомісяця в рамках проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який впроваджується РАТН вони отримують безкоштовні сертифікати на продукти харчування. Їхня мама і донька сестри вживають профілактику. До завершення лікування Давиду залишилося близько восьми місяців, - розповідає соціальний працівник Едуард Карелін.