handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Врятувати життя - це цінність для кожного соціального працівника

Врятувати життя - це цінність для кожного соціального працівника. Тож коли до нас під соціальний супровід потрапляють люди з поганим минулим, ми намагаємося їх витягнути.

Станіслав (ім’я змінено) один з таких, що не хотів змінювати життя на краще. Майже 30 років він пробув у в’язниці, де підсів на наркотики. Три роки тому він вийшов на волю, а влітку потрапив до нас під соціальний супровід. Здоров’я давало конкретни збій, тому чоловіка госпіталізували. Під час медичного обстеження виявили чутливий туберкульоз. Призначили амбулаторне лікування і запропонували соціальний супровід БО «100 відсотків життя. Кропивницький».

«До мене Станіслав потрапив у серпні. На той момент він уже не вживав вуличні наркотики, а отримував ЗПТ (замісну підтримувальну терапію). Він розпочав лікування. І просив нашу організацію допомогти з пошуком житла, адже рідних не було, а йшла осінь. Тоді ми залучили нашу юристку Тетяну Ковальову, яка, власне, допомогла з цим. До слова, юристка допомогла йому із упорядкуванням документів. Станіслав знав, що йому треба одужати, лікування допомагало, судячи по результатах аналізів», - розповідає історію Едуард Карелін - соціальний працівник проекту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині», що підтримано Глобальним фондом.

Втім, коли соціальний працівник намагався надати Станіславу заплановану консультацію, дізнався, що той зник. Телефон був вимкнений, тому про його місце перебування ніхто не знав. 

«Пройшов тиждень невідомості, а потім Станіслав дав про себе знати. Прийшов, ноги опухли, болять. Тиждень він не вживав ні протитуберкульозні препарати, ні ЗПТ. Де він був, нічого не розповідав. Але дивитися на нього було тяжко… Мені було його шкода, тому я посадив Станіслава у своє автор і відвіз в лікарню. У Кіровоградському обласному медичному фтизіопульмонологічному центрі чоловіка обстежили. Протитуберкульозні препарати видали на два тижні. Він продовжує лікування», - ділиться Едуард Карелін.

Кожне життя має цінність, тому ми з усією відповідальністю намагаємося допомагати нашим клієнтам в одужанні і боротьбі з хворобами.