handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Історія допомоги

Непросте завершення року видалося для сім’ї Василенків (прізвище змінено). Саме в грудні діагностувили туберкульоз двом синам, а до цього - татку і племіннику.
А почалася їхня історія ось так. Сім’я проживає у Кропивницькому, малозабезпечена, багатодітна.
Першим захворів татко. Він лікував хворобу тривалий час, був на амбулаторному лікуванні. Медичні працівники обстежили всіх контаткних осіб. У сім’ї Василенків ще проживав племінник, якому не виповнилося і року. У нього виявили хворобу. Місяць хлопчик з мамою провів у лікарні, а потім їх виписали на амбулаторне лікування додому. Він ще продовжує свій шлях лікування.
У сім’ї двоє хлопчиків підліткового віку - 12-ти річний та 13-ти річний. Їх обстежували раніше, все було гаразд, але повторний огляд показав невтішні результати - туберкульоз. Мамі діток запропонували соціальний супровід благодійної організації «100 відсотків життя. Кропивницький». Вона погодилася на допомогу, адже потребувала підтримки та роз’яснень.
- Мені здавалося, що ця хвороба від нас ніколи не відступить. У якийся момент у мене була безнадія…, - розповідає мама хлопчиків Оксана.
На допомогу сім’ї прийшла Наталя Єгорова - соціальна працівниця проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині» (що підтримано Глобальним фондом). Вона надає моральну підтримку, що було дуже важливо для цієї родини. А також здійснює щоденний контроль прийому ліків хворими.
Я щодня буваю у цій сім’ї. Приходжу щодня після обіду. Саме в той час, коли хлопці пообідали. Вони мене вже чекають, відмикають мені двері, зустрічають. Я приношу їм протитуберкульозні препарати. Вони при мені їх випивають. І тоді із спокійним серцем я йду додому. Саме таке контрольоване лікування з досвіду показує свою ефективність, - ділиться Наталя Єгорова.
На початку січня минув місяць, як хлопці проходять лікування. За цей час у них з’явилися побічні симптоми, тож у лікарні їм призначили вітамінні комплекси та гепатопротектори. Хлопці націлені на одужання і ми віримо, що вони пройдуть цей шлях лікування, довжиною у дев’ять місяців.