handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

"Як важливо, що ви є у нас"

Туберкульоз не обирає… Ні за соціальним статусом, ні за віком.
Сьогодні наша історія про діток, в яких виявили туберкульоз. Їх у сім’ї четверо. Спочатку хворобу діагностували десятимісячному хлопчику. Лікування призначили терміново. У лікарні порадили соціальний супровід від БО «100 відсотків життя. Кропивницький». Так ми і познайомилися з маленьким Іванком, якого взяли під супровід у проекті «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який впроваджується РАТН.
Едуард Карелін надав якісну консультацію, розповів мамі про хворобу та важливість її лікування.Так дізнався, що в родині є ще троє діток. Їх, як контактних осіб, лікарі теж порадили обстежити. За підтримки проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині», що підтримано Глобальним фондом, дітям зробили дороговартісне обстеження - КТ.
Як результат - у двох хлопчиків виявили мультирезистентний туберкульоз. Відтепер ці дітки також під нашим супроводом, ми надаємо моральну підтримку і консультуємо, видаємо щомісяця безкоштовні сертифікати на продукти харчування.
” Як важливо, що ви є у нас”, - каже мама діток і дякує за підтримку.
Ми будемо поряд, допоки не почуємо, що всі дітки успішно завершили лікування.