handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

"Впевнений у перемозі на всіх фронтах", - хворий на туберкульоз

Олександр робив усе, щоб захистити країну від російських загарбників. Проте так сталося, що його підкосив туберкульоз.
Олександр колишній військовий. Він не любить цього слова «колишній», тому що досі вірить, що повернеться на війну. Переможе хворобу, поїде до побратимів відстоювати незалежність і волю рідної країни.
Лікування туберкульозу розпочав два місяці тому. Відтоді він під соціальним супроводом проекту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині», що підтримано Глобальним фондом. Під час лікування у чоловіка також виявили гепатит. Тому зараз для нього завдання номер один - перемогти недуги.
«Сміливий, впевнений у перемозі на всіх фронтах. До лікування поставився відповідально, адже в нього є мета і він йде до неї. Підтримую морально, надаємо від благодійної організації безкоштовні сертифікати на продукти харчування. Вірю, що Сашко подолає туберкульоз», - каже соціальний працівник Едуард Карелін.