handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

«Пропускати кожну історію крізь серце непросто», - соціальна працівниця

Марина Коняєва - соціальна працівниця благодійної організації «100 відсотків життя. Кропивницький». Вона весь час допомагала людям, навіть війна не змінила її покликання.
Тендітна і ніжна на перший погляд, та насправді з великою силою-волі і наполегливістю. У Кропивницький жінка із сім'єю приїхала 15 квітня, рятуючись від загарбників, які окупували місто Херсон.
«Ми прийняли рішення евакуюватися в один день. Це було важке рішення, але я в першу чергу думала про доньку… Я не хотіла, щоб вона це все бачила… Ми приїхали в Кропивницький 15 квітня», - розповідає Марина. На цю тему їй важко розмовляти, тому ми спілкуємося здебільшого про роботу.
Марина все життя працює у своїй сфері. У 2008 році вона закінчила Херсонський педагогічний університет за спеціальністю «соціальна педагогіка». Працювала в Олешківській службі у справах дітей, згодом у Херсонському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Далі декретна відпустка, переїзд до батьків у село і знову робота соціального працівника у сільській раді. На цьому етапі її життя в країні почалася повномаштабна війна…
«Робота соціальним працівником стала для мене покликанням пізніше. Я йшла на навчання і розуміла, що це про допомогу людям. Однак наскільки непросто пропускати кожну історію крізь серце - я відчула пізніше… Я працювала з дітьми - ця робота важка для серця, адже хочеш усім допомогти, прихистити. Я дуже хвилювалася, коли ми мали вилучати діток із сімей. Вони так надіялися, що їхня мама зміниться… Але… Проходив час, ми відвідували цих діток у прийомних сім'ях - доглянутих, без страху, коли вони дійсно у сім’ї», - ділиться Марина.
У БО «100 відсотків життя. Кропивницький» Марина Коняєва потрапила влітку. В організації саме втілювався проект з надання гуманітарної допомоги внутрішньо-переміщеним особам. Марина стала членом команди. За цей період жінка перейнялася діяльністю організації та напрямками, в яких працює БО. Тож коли отримала пропозицію стати соціальним працівником для клієнтів, які лікують туберкульоз у проекті «100 відсотків житття та якісних послуг на Кіровоградщині» (що втілюється за підтримки Глобального фонду) погодилася без вагань.
«Допомагаючи людям, я розумію наскільки важливу роль виконую у їхньому житті. Я побувала на тренінгу, де доступно розповіли про туберкульоз. Тож вагань, тривожності і страху у мене не було. У вересні до мене прийшли перші клієнти. Вони раніше вже були під соціальним супроводом, тож я лише продовжила розпочату справу. Наприклад, у мене були дві багатодітні родини, в одній троє, в іншій п'ятеро діток. Наразі вони успішно завершили лікування туберкульозу. У мене під соціальним супроводом перебуває одинадцять клієнтів. Я надаю моральну підтримку, прививаю прихильність до лікування, мотивую до одужання, консультую, видаю безкоштовні сертифікати на продукти харчування, нагадую, що кожен клієнт може скориститатися юридичним або психологічними послугами. Мені подобається працювати з людьми, допомагати їм у подоланні тяжкої недуги. Кожен працює на своєму фронті, адже ми не маємо права опусткати руки. Я вірю, що ми наближаємо перемогу!», - каже Марина.