handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

"Почати спочатку...", - хворий на туберкульоз

Почати спочатку завжди важко, та коли бачиш мету жодні перепони не стоять на заваді. Особливо, коли мова йде про лікування складної хвороби.
Івану Семеновичу туберкульоз виявили у 54 роки. Це був чутливий туберкульоз відкритої форми. Лікування розпочав одразу у лікарні на Лісові поляні (назва ЛДК 2). Проте з часом аналізи не показали вдалі результати.
 «Через два місяці я зустрівся з Іваном Семеновичем у лікарні. Розпитав його про здоров'я, він пояснив, що після нашої крайньої зустрічі лікування не дало результатів. Йому призначили іншу схему і лікування він розпочав майже спочатку. Попросив про соціальний супровід, адже раніше він був клієнтом нашої благодійної організації. І ось знову він під супроводом проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині», що підтримано Глобальним фондом. Іван Семенович отримує від нас моральну підтримку, безкоштовні сертифікати на продукти харчування, соціальний супровід», - розповідає соціальний працівник Едуард Карелін.
Після одужання чоловік каже, що повернеться додому, де буде займатися домашнім господарством. Нині він проживає сам у приватному будинку в м. Кропивницький. До завершення лікування залишилося чотири місяці.