handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

"Туберкульоз я перемогла"

Коли ми чуємо, що наші клієнти одужують, ми задоволені своїм результатом. Тому цей тиждень розпочнемо історією успіху.
Наприкінці літа ми розповідали історію про жінку-інженера, яка захворіла на туберкульоз. Туберкульоз не обирає за соціальним статусом - це хвороба бідних і багатих.
«До мене під соціальний супровід Лідія потрапила у червні. Вона була вмотивована одужати – у неї є сенс в житті - донька і онучка, а це багато значить. Вона дуже хвилювалася, щоб хвороба оминула її рідних. Тоді обстежили – чоловіка, доньку, онучку, туберкульозу не виявлено. Ми спілкувалися щотижня з приводу прихильності до лікування, побічних реакцій від протитуберкульозних препаратів. Я знав, що у неї в думках не буде бажання пропустити прийом ліків чи відмовитися від сенсу свого життя», - розповідає Едуард Карелін - соціальний працівник проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який впроваджується РАТН.
Наразі ми впевнено можемо сказати, що Лідія дотрималася усіх рекомендацій, здала аналізи після лікування і почула довгоочікуване «здорова».
«Перед святами я почула довгоочікувані слова. Туберкульоз я перемогла!», - каже Лідія.