handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Більше як півсотні людей протестувалися на ВІЛ

Завершився Міжнародний тиждень тестування на ВІЛ, який тривав з 21 по 28 листопада. З нагоди цієї події благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» провела інформаційні заходи з тестування на ВІЛ.

Соціальні працівники USAID HealthLink «Прискорення сталої відповіді епідемії ВІЛ/СНІД на Кіровоградщині»  спільно з медичними працівниками тестували на ВІЛ у громадах Світловодська, Долинська, Добровеличківки та Кропивницького.

 - Кожен третій ВІЛ-позитивний українець не знає про свій статус. У період війни підвищений ризик інфікування інфекційними захворюваннями. Тому заходи, які проводе наша організація на часі. Протягом минулого тижня ми протестували 79 осіб. Зокрема, люди зверталися у кабінети «Довіра», що діють у лікарнях Світловодська, Долинська, Добровеличківки та Кропивницького. До того ж, ми провели акцію з тестування у Сервісному центрі МВС Кіровоградської області. Ми тестували кров’яними та оральними (слинні) тестами на ВІЛ. Позитивних результатів не виявлено. Звертаємо увагу, що тестування на ВІЛ в умовах війни доступне. Варто лише прийти за своїм тестом! – наголошує координаторка проекту на Кіровоградщині Катерина Тимошенко.

Протестуватися на ВІЛ у Кіровоградській області можна, звернувшись до сімейного лікаря; завітати до БО «100 відсотків життя. Кропивницький» (адреса: вул. Преображенська, 2 (будинок побуту), каб.610-614; замовити оральний тест додому і самостійно пройти тестування на ВІЛ (тел.: 24-69-04).