handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Як замовити оральний тест на ВІЛ?

«Доброго дня! Чи можна пройти тест на ВІЛ?», - пише нам Інна пізно ввечері в особисті повідомлення на сторінку організації.

 «Доброго дня! Так, звісно! Ви можете завітати до нашої благодійної організації і пройти тестування на ВІЛ. Є два варіанти – швидкий тест на ВІЛ і оральний тест!», - пояснюємо.

 «Я не місцева. Я би хотіла пройти тестування самостійно. У нас містечко маленьке – не хочу, щоб хтось дізнався про мої побоювання», - пише жінка.

 «Залиште свою адресу. Ми надішлемо вам оральний тест поштою. Там є інструкція, ви самостійно можете зробити тест. Якщо відповідь буде позитивна, додаємо контакти соціального працівника, яка працює у вашому районі. У разі чого – вона надасть соціальну і психологічну підтримку. Головне – знайти, ми поряд!», - відповідаємо.

 Уже наступного дня вранці ми відправляємо за вказаною адресою оральний тест на ВІЛ, а також збірку соціальних історій «Він, вона і ВІЛ», де є розповіді про людей, які живуть з ВІЛ безпечно та успішно.

 Ми дуже чекали зворотного зв’язку, адже переймалися долею жінки. Та його не було… Була тиша. Ми вичекали певний період, а потім самі зателефонували за номером телефону, який залишила жінка у повідомленні.

«Тест негативний. Дякую за підтримку! Мені важливо було, що ви були поряд у той важкий період», - відповіла нам жінка.

Друзі, якщо ви нас читаєте і теж вагаєтеся з приводу свого ВІЛ-статусу, знайте: ви можете звернутися до свого сімейного лікаря, звернутися у кабінет «Довіра», прийти до нашої організації, або ж написати нам в особисті і ми відправимо вам оральний тест поштою. Або ж замовити оральний тест тут: prozdorovia.in.ua

 Пам’ятайте: турбота про себе починається із турботи про власне здоров’я!