handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

"Я знав, що в мене ВІЛ. Але АРТ-терапію пропускав. Тепер - туберкульоз", - клієнт

Діма завжди грався з вогнем. Сьогодні наркотики, завтра – алкоголь, а потім все одразу. Своє життя не цінував. Узагалі – не думав про життєві цінності, були свої пріоритети.

На вмовляння не піддавався, хоча мама не раз відбирала і викидала наркотики. Мабуть, потрібен був час, аби він самостійно усвідомив, що потрібно взятися за голову.

 Перший сигнал – здоров’я дало збій. Власне, у цей момент мама і вмовила Діму піти до лікаря. Не хотів, але терпіти не міг. Після обстеження виявили чутливий туберкульоз, а потім і ВІЛ.

 - Як так, синку? Хіба ж я такого життя тобі бажала? – плакала, тримаючи сина за руку.

 Діма опустив очі. Відчував свою провину. Хотів жити, але не знав, чи зуміє.

 - Ми будемо боротися за тебе! – мама зібрала свою силу-волю, вмовляла сина лише дотримуватися рекомендацій лікаря.

 З цього моменту Діма також потрапив під соціальний супровід благодійної організації «100 відсотків життя. Кропивницький». Він перебував під супроводом у Максима Горюнова – соціального працівника проекту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині» за підтримки Глобального фонду. 

- Я знав, що в мене ВІЛ. Але АРТ-терапію пропускав. Або ж тижнями узагалі не пив… Коли ми вживали наркотиками, користувалися одним шприцем… Я про наслідки навіть не думав, -Діма зізнався своєму соціальному працівнику, звідки отримав букет захворювань.

Хлопець розпочав лікування, а також отримує ЗПТ – замісну підтримувальну терапію. Він на шляху до одужання, адже лише зараз відчув цінність свого життя.