handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Допомога для малозабезпеченої сім'ї

28-річна Тома із Кропивницького мама-одиначка. Сама виховує п’ятьох діток, найменшій – пів року. Так сталося, що доля щоразу підкидала випробування, але то окрема історія.
Зараз в країні важкий час. Ціни ростуть вгору і їм, малозабезпеченій сім’ї, не завжди вистачає. Жінка винаймає квартиру, купує одяг, підгузки, продукти, ліки і …
 - Я намагаюся підробити, коли є можливість. Знайомий працює на ринку, тож коли потрібно допомогти – я погоджуюся на під заробіток, і це добре. І от зараз, коли до виплат дитячих залишилося два тижні, я почула про вашу благодійну організацію, яка підтримає певні категорії населення. Написала вам у приватні повідомлення – отримала відповідь, тож одразу звернулася до гуманітарного штабу. Там отримала продовольчі товари. Для нас – це велика підтримка. Я щиро дякую за цю можливість! Ви навіть не уявляєте, яка це для мене і моїх діток допомога. Спасибі вам! Нехай ваші добрі справи повертаються сторицею, - каже Тома.
 Тома отримала допомогу в рамках проєкту «Food for life 2022», який реалізується за фінансової підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН (WFP). І ще сотні людей відчули від нас підтримку.
 Про подальшу допомогу - буде повідомлено на нашій сторінці. Стежте за нашими новинами.