handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Допомогли оформити довідку ВПО

Сергій рятувався від обстрілів з Донецької області. Все відбулося наскільки миттєво, що він не взяв навіть найнеобхідніших речей. 
Нині його місце проживання – Кропивницький. Тут його прихистили. Чоловік почав по-троху оговтуватися і думати, що робити далі. Найперше - Сергій вирішив оформити довідку внутрішньо-переміщеної особи. Із цим питанням він звернувся до благодійної організації «100 відсотків життя. Кропивницький».
 - У мене немає нічого… Здається, я втратив усе. Навіть одягу необхідного не взяв. Та хіба я тоді думав про одяг…, - такими словами розпочав свою історію Сергій.
 Соціальний працівник Юрій Ніжниченко вислухав клієнта, проявляючи емпатію. Оскільки в благодійній організації допомагають людям із соціально-значущими захворюваннями, розпитали і про стан здоров'я, обстеження на ВІЛ.
Як виявилося, Сергій ввів незахищені статеві стосунки, що свідчило про ризик інфікування на ВІЛ. Відповідно, було проведено до- та післятестове консультування, зазначено, де в подальшому пройти тестування на ВІЛ, як запобігти інфікуванню.
 - Я загалом розповів про неурядові організації, гуманітарні центри та інші організації, де можуть вирішити його потреби. Також про банк одягу, про можливість отримання консультації психолога та юриста. До того ж, ми оформили довідку ВПО. Ця інформація стала корисною для Сергія. Уже пізніше ми дізналися, що він звернувся і до банку речей та інших потрібних інстанцій. Відповідно – наша консультація була дієвою, - зазначає соціальний працівник Юрій Ніжниченко.
 Консультація здійснена в рамках проєкту «Допомога, доставка, безперебійність» «Інновації для подолання епідемії ВІЛ» за підтримки Pact Inc.