handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Як дізнатися номер е-лікарняного?

«Як дізнатися номер е-лікарняного?» - запитує клієнтка по телефону.
 Роз’яснює юристка Проект USAID HealthLink Тетяна Ковальова.
Дізнатись номер е-лікарняного можна з повідомлення від Пенсійного фонду, яке надходить на мобільний номер застрахованої особи.
SMS має надійти упродовж декількох хвилин після створення лікарняного.
Що робити, якщо повідомлення не надійшло?
Фонд соціального страхування зазначає, що інколи повідомлення із номером е-лікарняного може не надійти – це означає, що у вашому особистому кабінеті на веб-порталі ПФУ не вказано мобільний номер телефону або ви не надали дозвіл на отримання повідомлень.
У такому випадку номер е-лікарняного можна дізнатись на порталі Пенсійного фонду, авторизувавшись у кабінеті. Також номер е-лікарняного можна уточнити у вашого роботодавця – лікарняні працівників доступні і йому у власному кабінеті на порталі ПФУ.
Довідково. Номер електронного лікарняного – це унікальний номер, який має складну структуру та ніколи не повторюється. Він відрізняється від номера медичного висновку, на підставі якого автоматично створюється е-лікарняний. Номер складається з трьох частин та 19 або більше знаків, враховуючи дефіси: ХХХХХХ-ХХХХХХХХХХ-Х. Він генерується у такому форматі: 1) номер випадку непрацездатності
2) порядковий номер листка непрацездатності
3) номер його версії.