handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Туберкульоз в 16 років

До кожного хворого на туберкульоз, наша команда знаходить підхід, аби хвора вчасно розпочала лікування. Сьогодні історія про дівчину, яка отримує соціальний супровід в рамках проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині».
 16-ти річна Діна з багатодітної родини. Спочатку у сім’ї на туберкульоз захворів тато. Відповідно дівчина, як контактна, також пройшла медичне обстеження в КНП «Кіровоградський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр Кіровоградської обласної ради».
Власне, у результаті обстеження в неї виявлено туберкульозні зміни в легенях. Діна про діагноз дізналася від лікаря фтизіопедіатра Світлани Сувейко. Завдяки професіоналізму лікаря, яка також є і соціальним працівником БО «100% життя. Кропивницький», дитина одразу прийняла діагноз. Лікування було призначено і розпочато в день постановки діагнозу.
Соціальний супровід на цьому етапі вкрай важливий. Світлана допомогла Діні прийняти діагноз, налаштуватися на лікування, розмовляли про вироблення стійкої прихильності до лікування, адже можливі ризики під час лікування. Одразу обговорили і план реагування на ці ризики.
Світлана Сувейко з дівчинкою та батьками склали індивідуальний план лікування та обстеження, щоб родина краще орієнтувалася в лікуванні та термінах обстеження у лікаря.
Наразі дитина почуває себе добре. Позитивно налаштована та з нетерпінням очікує на повне одужання.