handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Соціальний супровід – це в цілому про турботу про здоров’я, емпатію і допомогу.

Усе було б добре, якби не одне «але». Здається, той важкий шлях, який довелося пройти був позаду, однак знову підкосила хвороба.
Олександр – колишній наркозалежний. Його ледь відмовили від вживання вуличних наркотиків, які несли неабиякі наслідки для здоров’я. Та й постійне бажання мати гроші, щоб купити «наживу», завжди вимагало шукати ці гроші. Чоловіку запропонували альтернативу – замісну підтримувальну терапію, яка видається безкоштовно, і немає таких наслідків для здоров’я. Погодився.
Олександр пройшов цей період «переходу». Каже, що життя почало налагоджуватися. Проживав у центрі для безхатьків, адже в нього не було рідних і власного житла.
ВІЛ-інфекцію діагностували під час обстеження, але для чоловіка це не було новиною, адже він уже розумів, що після того, як користувалися голкою однією на всіх, він міг отримати чимало захворювань. Як і всі ВІЛ-позитивні АРТ-терапію отримував безкоштовно.
- Місяць пройшов стабільно. Та потім він ледь прийшов до кабінету ЗПТ за терапією. Запитую: «Ти щось їв», він відповів, що їв яблуко, але більше бажання не було їсти. Сильна слабкість, втома, ледь йшов, скаржився на біль в печінці, - розповідає історію Максим Горюнов - соціальний працівник Олександра. – Я не довго думаючи повіз його в лікарню на обстеження. У протитуберкульозному диспансері від здав мокроту, зробили флюорографічне обстеження. В Олександра було запалення легень. Його госпіталізували. Пройшло кілька днів з початку цієї історії, наразі він на шляху до одужання. Соціальний супровід – це в цілому про турботу про здоров’я, емпатію і допомогу.