handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

"Моє завдання - мотивувати до лікування туберкульозу", - соціальний працівник

Щоразу переконуємося, що наші соціальні працівники – справжні друзі для наших клієнтів.

 Сьогодні розмова від Андрія Пушкаренка – соціального працівника проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині», що підтримано Глобальним фондом.

 В Андрія усі клієнти, в яких туберкульоз, проходять лікування стаціонарно на Лісовій поляні (нині – ЛДК №2). Скажімо, Микола, якому 42 роки, туберкульоз лікує останні два роки. І ці два роки він весь час в лікарні. Спочатку був у Києві, а потім його перевели на лікування за місцем проживання. Тож зараз – Лісова Поляна. У чоловіка туберкульоз легень у тяжкій формі, тож ці два роки – справжня боротьба за життя. Лікування йде повільно, приймає важкі препарати, що інколи розмовляти важко.

 - Та він тримається. Щоразу, коли приїжджаю до нього на консультацію, підтримую силу-духа. Звісно, за такий тривалий час він міг перервати лікування, та моє завдання – прививати прихильність, заохочувати до лікування, не дозволяти робити відрив у лікуванні. До того ж, я щомісяця передаю Миколі безкоштовні сертифікати на продукти харчування, адже саме якісне харчування – це теж запорука успіху. Крайній раз, коли я приїхав на соціальний супровід, чоловік був стурбований тим, що згорів його телевізор і не підлягає ремонту. Телевізор - єдине, куди він може переключатися у перервах між лікуванням. Я не міг залишити свого клієнта, і взявся вирішувати ситуацію. Я вирішив віддати свій телевізор, адже підтримка і довіра навіть через такі речі, це про емпатію до інших людей, довіру і підтримку, - розповідає Андрій.

 З урахуванням тривалого лікування, зараз важко зробити прогнози, коли хвороба буде в минулому. Та віримо, що спільна підтримка наближає чоловіка до подолання туберкульозу.