handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Допомога діткам з туберкульозом

Якби ми могли, то показали б вам щиру посмішку цієї милої дівчинки. Однак – ми не маємо права розголошувати діагнози наших клієнтів. Тому на фото ви бачите замальовані обличчя.
Мілі дев’ять років, проживає в одному із сіл Кіровоградщини. У неї туберкульоз. Під соціальний супровід до нашої благодійної організації потрапила у червні. І хоча ця історія почалася з неприємної ситуації, наший соціальний працівник дав їй раду.
- Мама дівчинки повинна була отримувати протитуберкульозні препарати у своєї лікарки в селі. Однак та дуже хвилювалася, щоб мама не наплутала із прийомом препаратів, адже вони приймаються за певною схемою. Саме в цей період Міла потрапила до мене під соціальний супровід. Мама розповіла про дану ситуацію, адже не хотіла, щоб донька пропускала прийом ліків. Я поспілкувався з нею, пояснив послідовність прийому. Мама, навіть записала. Поспілкувався з лікаркою, яка вагалася, чи може довірити мамі прийом таблеток донькою. Зараз я впевнено можу сказати, що дівчинка другий місяць продовжує лікування без будь-якого перериву, - розповідає історію Едуард Карелін - соціальний працівник проєкту USAID «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який впроваджує РАТН.
У діяльності наших соціальних працівників трапляються різні історії, головне, що вони дають їм раду, прививають прихильність до лікування туберкульозу і наближають кожного пацієнта до одужання.