handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

На шляху до одужання

Олена проживає в невеличкому селі на Кіровоградщині. Виховує п’ятьох дітей різного віку. І все було б, як завжди, якби не виявлення туберкульозу у дитини.
 - Це було зовсім випадково. Син проходив профілактичний огляд. На знімку виявили туберкульоз. Пізніше хворобу діагностували у мого племінника. Тепер – у мене. Хто кого і коли інфікував досі невідомо. Та ми не шукаємо зараз причину, наше завдання – одужати, - розповідає Олена.
 Жінка потрапила під соціальний супровід проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який впроваджується РАТН, реалізує БО «100 відсотків життя. Кропивницький». Її соціальний працівник Едуард Карелін надавав моральну підтримку, прививав прихильність до лікування.
 - Ця сім’я доволі бідна, тому для неї будь-яка допомога – це добре. У рамках проекту жінка отримує сертифікати на продукти харчування, які є вкрай необхідні для якісного харчування під час лікування туберкульозу. Я пообіцяв їй подарувати телефон, адже в них один телефон на всіх. До слова, як я це зрозумів. Одного разу ми домовилися, що Олена приїде в Кропивницький за сертифікатами і ми зустрінемося біля автостанції. Я приїхав, а її немає. Телефоную, а відповідає донька і каже, що мама поїхала без телефону. єдине, що я знав, що вона буде вдягнута у теплу куртку. Це був ще той квест, але я знайшов її серед усіх перехожих. Відтоді і вирішив, що подарую їй кнопочний телефон, аби ми були завжди на зв’язку. На наступну зустріч – готую подарунок, - розповідає Едуард Карелін.
Наразі жінка відповідально ставиться до лікування, не пропускає ні вона, ін. син прийом протитуберкульозних препаратів, адже хвилюється, щоб хвороба не прогресувала. Ми ж знаємо, що вона одужає, адже вчасне і якісне лікування – це залог одужання.
 
 
 
 
0
Охоплено людей
2
Взаємодія
Distribution score
Просувати допис
 
2Вікторія Семененко та ще 1