handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Як вмовити партнера зробити тест на ВІЛ?

 «У мене виявили ВІЛ. Я не знаю, як про це сказати чоловіку, як вмовити його пройти тестування», - пише клієнтка Тетяна в телеграм-канал нашому психологу.
Консультує психолог проєкту "100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині" (за підтримки Глобального фонду) Ольга Котенко:
 
 - Кращого способу за розмову - ще ніхто не придумав. Якщо один із партнерів дізнався, що має позитивний статус, то у більшості випадків, думаю, буде цілком достатньо просто озвучити цю новину партнеру. І якщо він не байдужий до свого життя та здоров'я, не доведеться вмовляти чи переконувати. Тож у цьому випадку швидше потрібна допомога в тому, аби озвучити цю новину. Тут буде дуже важливим дати людині максимум підтримки, спробувати з'ясувати, що саме так її страшить і лякає в майбутній розмові. Якщо ж мова про ситуацію, коли пара тільки розпочинає своє сексуальне життя і хтось з партнерів проявляє свідомість і відповідальність у цьому питанні, то тут рекомендую запастись знаннями і аргументами, аби мати змогу пояснити позицію і виглядати переконливим. Розмову намагайтесь будувати таким чином, аби це не виглядало, як звинувачення чи підозра партнера у будь-чому. Це має виглядати як прохання, і, в жодному разі, не як шантаж. Дайте зрозуміти, що для вас це має значення. Відвідайте благодійну організацію «100 відсотків життя. Кропивницький», де ви зможете пройти тестування у зручний для вас час, анонімно, безкоштовно, без черги! – наголошує Ольга.