handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Вилікував туберкульоз

Він ховався від ракетних ударів та обстрілів, що забув про лікування туберкульозу. Ростислав до Кіровоградщини приїхав із Северо-Донецька, з якого разом із сім’єю ледь вирвався.
Тут вони знайшли прихисток, зустріли добрих людей, які підтримали. Ростислав, трохи оговтавшись, лише через кілька тижнів зрозумів, що пропустив лікування туберкульозу. А залишилося ж то не багато – якихось півтора місяці до повного одужання.
 Про благодійну організацію «100 відсотків життя. Кропивницький» чоловік дізнався від лікарів. Зателефонував. Тут йому запропонували соціальний супровід.
 - Я поспілкувалася із Ростиславом, розповіла про допомогу, яку ми можемо надати в рамках проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який впроваджується РАТН. Це якісний соціальний супровід – консультування з приводу лікування хвороби, моральна підтримка. А також сертифікати на продукти харчування, які стають важливою допомогою під час лікування недуги, - розповідає соціальна працівниця Анна Шевченко.
Ростислав прийняв допомогу та продовжив лікування. Чоловік відповідально поставився до лікування, адже хотів одужати. І наразі ми впевнено можемо сказати, що він уже випив останні протитуберкульозні препарати.
Тепер тяжка хвороба позаду! Попереду: новий вдих і робота задля перемоги нашої країни.