handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

У Новоукраїнці тестували на ВІЛ

У Новоукраїнці наша соціальна працівниця проекту USAID HealthLinkНадія Балан організувала акцію, приурочену Міжнародному дню боротьби з наркоманією та незаконним розповсюдженням наркотиків.
 Біля ДК "Ювілейний" Надія розповіла про шкідливість наркотиків, а також звернула увагу, що під час ін'єкційного ведення наркотичних речовин, коли голки і шприці брудні, використовувалися іншими людьми, існує великий ризик інфікуватися на ВІЛ.
Під час інформаційної лекції поширила роздаткові матеріали, а також протестувала всіх охочих на ВІЛ. Безкоштовно та анонімно. Загалом про свій ВІЛ-статус дізналися десять осіб, та п'ять протестовано на гепатит С.
 Якщо ви бажаєте знати про свій ВІЛ-статус, запрошуємо протестуватися в нашій організації або ж звернутися до сімейного лікаря.