handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Як внутрішньо переміщеним медичним працівникам працевлаштуватися?

«Доброго дня! Порадьте, як працевлаштуватися медичному працівнику, який приїхав з окупованого міста?», - таке повідомлення отримали цього тижня по телефону наші юристи.
Консультує юристка Проект USAID HealthLink Тетяна Ковальова:
МОЗ України врегулював, які документи потрібні для працевлаштування внутрішньо переміщених медпрацівників.
У наказі МОЗ від 04.03.2022 р. № 414 «Про облік та табелювання медичних працівників, які надають медичну допомогу поза основним місцем роботи в період воєнного стану на території України» мова йде про тимчасове залучення медиків із числа внутрішньо переміщених осіб у заклади охорони здоров’я інших регіонів України.
 Порядок працевлаштування в іншому закладі охорони здоров’я для внутрішньо переміщених медичних працівників такий самий, як і в разі звичайного працевлаштування.
 Медик має подати наступний пакет документів:
паспорт або ID-картка — документ, що засвідчує особу; ідентифікаційний номер; документ, що підтверджує освіту та професійну кваліфікацію (диплом, сертифікат лікаря-спеціаліста, посвідчення про кваліфікаційну категорію);  документ, що підтверджує професійний стаж (трудова книжка); заява з проханням про прийняття на роботу. Якщо особа втратила документи під час війни, то відповідно до ст. 14-1 ЗУ «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», безконтактний електронний носій (ID-картка) та паспорт громадянина України для виїзду за кордон, які сформовані у сервісі «Дія», мають таку ж юридичну силу, що й паперові оригінали. Тому у разі втрати паспорта варто використовувати мобільний застосунок «Дія».